Vi som jobbar på Preera

Don't be a stranger! Vi på Preera jobbar för och med människor. Vi ser fram emot att få kontakt med dig. Hör av dig!

Lotta Andersson

Ring

+46 (0)70-843 90 08

Maila lotta.andersson@preera.se

Josefin Aronsson

Ring

+46 (0)70-843 90 29

Maila josefin.aronsson@preera.se

John Cederquist

Ring

+46 (0)70-843 90 85

Maila john.cederquist@preera.se

Caroline Christensen

Ring

+46 (0)708-43 90 42

Maila caroline.christensen@preera.se

Joakim Dahlén

Ring

+46 (0)70-843 90 64

Maila joakim.dahlen@preera.se

Andreas Dencker

Ring

+46 (0)70-843 90 34

Maila andreas.dencker@preera.se

Erik Edhag

Ring

+46 (0)70-843 90 13

Maila erik.edhag@preera.se

Anders Ekman

Ring

+46 (0)70-843 90 48

Maila anders.ekman@preera.se

My Ekrelius

Ring

+46 (0)70-843 90 33

Maila my.ekrelius@preera.se

Sara Farnebo

Ring

+46 (0)70-843 90 68

Maila sara.farnebo@preera.se

Fredric Holm

Ring

+46 (0)70-843 90 96

Maila fredric.holm@preera.se

Maria Isetjärn

Ring

+46 (0)70-843 90 27

Maila maria.isetjarn@preera.se

Kent Lidbom

Ring

+46 (0)70-843 90 76

Maila kent.lidbom@preera.se

Tina Mannegren

Ring

+46 (0)70-843 90 49

Maila tina.mannegren@preera.se

Maria U Nilsson

Ring

+46 (0)70-843 90 40

Maila maria.u.nilsson@preera.se

Sofie Peters

Ring

+46 (0)70-843 90 53

Maila sofie.peters@preera.se

Katarina Pusa Jakobsson

Ring

+46 (0)70-843 90 22

Maila katarina.pusa-jakobsson@preera.se

Ann Schurmann Danell

Ring

+46 (0)70-843 90 75

Maila ann.schurmann-danell@preera.se

David Svahn

Ring

+46 (0)70-843 90 89

Maila david.svahn@preera.se

Hanna Tengelin

Ring

+46 (0)70-843 90 57

Maila hanna.tengelin@preera.se

Anne-Kristine Toussaint

Ring

+46 (0)70-843 90 32

Maila anne-kristine.toussaint@preera.se

Richard Trum

Ring

+46 (0)70-843 90 41

Maila richard.trum@preera.se

Sandra Vieweg

Ring

+46 (0)70-843 90 84

Maila sandra.vieweg@preera.se

Joel Wetterberg

Ring

+46 (0)70-843 90 30

Maila joel.wetterberg@preera.se

Maria Wikman

Ring

+46 (0)70-843 90 58

Maila maria.wikman@preera.se

Sandra Zätterström

Ring

+46 (0)70-843 90 88

Maila sandra.zatterstrom@preera.se

Johan Åkesson

Ring

+46 (0) 70-518 08 06

Maila johan.akesson@preera.se